SUHETE JA

SOMAATILINE COACHING

Joel Markus Antson on Eesti esimene sertifitseeritud Imago Edendaja ning ta õpib parasjagu ka USA-s Strozzi Instute'i somaatiliseks coach'iks ja Eestis pereterapeudiks.

Joel toetab paaride arengut õpetades Imago Suhteteraapia suhtlemisoskuseid ja fassiliteerides dialoogi nii, et Sina ja Su partner saaksite suurendada ühendust ja turvalisust ruumis teie vahel: teie suhtes. 

Oma somaatilises töös kombineerib Joel erinevaid koolkondi alates emotsionide juhtimisest/AEDP kuni generative somatics'i ja teiste kehasolu (Joeli loodud termin sõnale "embodiment") õpetusteni. Ta eesmärk on luua piisavalt turvaline keskkond, kus Sa saad suurendada oma somaatilist teadlikkust, et õppida kuulama oma keha tarkust ja käituda sellele vastavalt. Joel integreerib erinevaid praktikaid, mida Su keha saab kasutada, et toetada ennast tervenemise ja transformatsiooni protsessis.

Tema teoloogiamagister fookusega "Religion, Arts, and Culture" ja "Spirituality and Social Activism" Vanderbilt Divinity School'ist annab ta tööle nii eksistentsiaal-religioosse sügavuse kui ka sotsiaalpoliitilise teadlikkuse.

Joel töötab nii näost-näkku kui ka virtuaalselt nii indiviidide kui ka paaridega üle terve maailma. Vajuta allolevale lingile, et broneerida esimene tasuta kohtumine. Ta hinnad jäävad 50 € kuni 100 € vahemikku ning kui need hinnad on liiga kõrged, kasutab ka ta sliding scale meetodit. 

Lisaks 1:1 sessionidele fassiliteerib Joel ka töötubasid ja koolitusi, millele saad registreeruda allpool.

BRONEERI 1:1 SESSIOON

Intro kõne: 15 minutit (tasuta).

Suhete coaching: üks sessioon paariga kestab tavaliselt 1.5 tundi ja maksab 75 €.

Somaatiline coaching: üks session indiviidiga kestab tavaliselt 1 tund ja maksab 50 €.

Kuna Joel töötab orgaaniliselt, siis kombineerib ta oma erinevaid kompetentse - näiteks alustades paaride sessiooni somaatilise praktikaga või õpetades suhtlemisoskusi ka somaatilises sessioonis.

REGISTREERI END TÖÖTUPPA

Vajuta allolevale pildile rohkema informatsiooni saamiseks

SpotifyYouTubeInstagramLink